Prečo cvičiť?

Naše telo je najdôležitejším a najcennejším nástrojom, ktorý bol kedy vytvorený. Je to náš chrám a mali by sme sa snažiť ho čo najlepšie udržiavať.

Dovoľte nám, aby sme Vám pomohli ho vytvarovať a vylepšiť.

Naším cieľom je ponúkať Vám služby a možnosť členstva, ktoré vyhovujú Vašim individuálnym potrebám.

Staňte sa členom nášho klubu, získajte výhody a sami si svojimi návštevami znížte cenu vstupu do fitness.

FITNESS V BODOCH:

 • priestranná veľkorysá zóna
 • špičkové posilňovacie stroje LIFE FITNESS
 • skvelá skladba posilňovacích strojov – jedinečná v okolí
 • fitness bar
 • doplnková výživa

Cardio zóna

Fitness centrum elseFIT ponúka širokú škálu špičkových strojov značky Life Fitness pre potreby vášho cardio tréningu.

Cardio zóna obsahuje:

 • 4x Bežiaci pás
 • 2x Eliptický trenažér
 • 1x Lezecký trenažér
 • 2x Rotoped
 • 1x Steper
 • 1x Veslovací trenažér

 

Oproti strojom sú inštalované aj 4 LCD obrazovky s pestrou ponukou programov. Prejdené kilometre či poschodia vám pri ich sledovaní ubehnú rýchlejšie ;)

Posilňovňa

Priestranná posilňovňa na kvalitnom parketovom povrchu s 15-timi najmodernejšími prístrojmi, 4x4 vežou LIFE FITNESS a ďalšími stanovišťami na posilňovanie. Toto všetko predstavuje najvyššiu kategóriu športového zaradenia.

Skupinové cvičenia

PILATES

Ak chcete okrem svojho tela posilniť aj svoju koncentráciu, tak neváhajte a prihláste sa k nám na kurz Pilates. Každý pondelok o 19:00 a v stredu o 18:00 sa postaráme o to, aby ste sa nielen cítili, ale aj vyzerali lepšie. 

Tréner: Monika Karáčová

Prihlasovanie - 0918 380 172

Cena: 3,50 / hodina

 

SPINNING

Stále hľadáte tú pravú pohybovú aktivitu pre seba, ktorá bude pre Vás časovo nenáročná?

Chcete si vybudovať kondíciu a zbaviť sa prebytočných kilogramov?

Vyhovuje Vám cvičenie v kolektíve, v ktorom sa môžete vzájomne podporovať a motivovať?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali ,, ÁNO“, tak práve Vás pozývame na SPINNING do elseFIT.

Lekcie sú každý utorok, stredu a štvrtok o 19:00 a v sobotu o 18:00 kedy si poriadne užijeme čaro SPINNINGU.

Tréneri: Pavol Zigo / Viera Bieliková

Prihlasovanie - 0918 380 172

Cena - 3,- € / hodina

 

Doplnková výživa

Doplnková výživa, ktorú ponúkame v našom „FIT BARE“ je vo všeobecnosti určená všetkým tým, ktorý pravidelne cvičia a chodia do fitness ( minimálne 3 do týždňa ). Doplnky športovej výživy samozrejme bezpodmienečne nepotrebujete na dosiahnutie Vami požadovaných výsledkov, pomôžu  Vám však oveľa efektívnejšie a rýchlejsie dosiahnuť ciele, ktoré chcete – dobrá kondícia, zníženie telesnej hmotnosti, vypracovanie svalov. Na trhu je množstvo výrobkov doplnkovej výživy, z ktorých je ťažké vybrať tú správnu značku, a preto sme sa rozhodli pre širšie spektrum značiek, z ktorých sme vybrali práve to najlepšie a najúčinnejšie čo daná značka ponúka.

 

 

Vybavenie

Fit Bar

FIT BAR nájdete priamo v priestoroch kardio a fitness zóny. Bar slúži aj ako recepcia,  pokladňa a predajné miesto výživových doplnkov, doplnkov pre fitness a samozrejme na predaj teplých a studených nápojov.

Šatne

Priestorné a vzorovo čisté dámske a pánske šatne vybavené sprchami, veľkoplošnými zrkadlami, odkladacími poličkami a fénmi. Uzamykateľné osobné skrinky sú samozrejmosťou.

Osobní tréneri

Pokiaľ s cvičením začínate alebo by ste potrebovali poradiť so zostavením tréningového alebo výživového plánu, môžete si medzi našimi trénermi vybrať svojho osobného trénera. Potom na Vás tréner pri cvičení dohliada, prípadne cvičí s Vami, priebežne sleduje a vyhodnocuje výsledky tréningu. Vy tak máte prehľad, aký má tréning vývoj a účinok. Zároveň Vás prítomnosť trénera skvele motivuje k lepšiemu výkonu. Cvičenie s osobným trénerom je úplne iné ako akýkoľvek tréning, ktorý by ste absolvovali sami. Získate tréningového partnera, jeho jediným cieľom  je Vás motivovať a zaistiť výsledky, aké chcete. Držte sa teda zásady a potom zvíťazíte!!!


„MOTIVÁCIA, KTORÚ POTREBUJEM, VÝSLEDKY, KTORÉ CHCEM“